Termotransferové tiskárny

Nabízíme termotransferové tiskárny (TT tiskárny) výrobce CAB v provedení kancelářském a průmyslovém, určených pro tisk etiket a štítků.

Kancelářské TT tiskárny

Termotransferové tiskárny řady EOS od firmy CAB jsou ideálním zařízení pro tisk menších množství etiket. Jednoduchá manipulace a výhodná cena ji předurčuje k využití na každém pracovišti.

Tiskárny používají standardní průměry dutinek barvících pásek i rolí etiket a mají střední rychlost tisku. Tiskárny jsou konstruovány pro jednoduchou obsluhu s možností využívat standardní náviny spotřebních materiálů.

Tiskárny pod označením EOS se dodávají v několika provedeních lišících se od sebe rozlišením tiskové hlavy (203/ 300 dpi) a rychlostí tisku.

Více informací

Průmyslové TTF tiskárny

Tiskárny řady SQUIX  a řady A+ od firmy Cab jsou vybaveny velkým grafickým LCD displejem, novým křížovým ovladačem, novým uchycením tiskové hlavy a splňují Evropské nařízení o odstranění nebezpečných látek z výrobků (RoHS).

Tiskárny řady SQUIX a řady A+ jsou inteligentní termotransferové tiskárny pro potisk etiket. Mohou být připojeny k osobním počítačům typu PC s OS Windows, Mac OS nebo Linux a dále k systémům typu IBM AS/400 nebo SAP R/3. Tiskárny umožňují potisk etiket různých velikostí a lze je ovládat programy pro editaci etiket (např. program cabLabel).

Více informací

Další informace k termotransferovým tiskárnám